Wyprawka 2023/2024

Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 dzieci z klasy „0" będą pracowały z wykorzystaniem pakietu edukacyjnego wyd. Podręcznikarnia „Trefliki w przedszkolu”. /Program wychowania przedszkolnego Doroty Kossakowskiej/

Dzieci sześcioletnie będą korzystały z pakietu “Trefliki w przedszkolu. Sześciolatek”.

Dzieci pięcioletnie będą korzystały z pakietu “Trefliki w przedszkolu. Pięciolatek”.

Podręczniki będą zamówione przez nauczyciela na początku września, po zebraniu pieniędzy na pierwszym spotkaniu z rodzicami.

Cena pakietu 165 zł.

Lista rzeczy niezbędnych dla dziecka w oddziale klasy zerowej, rok szkolny 2023/2024:

•     śniadaniówka
  •     woda do picia
  •     buty na zmianę z jasną podeszwą
  •     teczka biurowa zapinana na gumkę
  •     strój do gimnastyki – biała koszulka z krótkim rękawem, ciemne spodenki, dresy lub legginsy
  •     piórnik
  •     2 ołówki (najlepiej w obudowie trójkątnej)
  •     gumka
  •     temperówka z pojemniczkiem
  •     kredki ołówkowe (trójkątne)
  •     klej w sztyfcie

Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy, ponieważ nowa sytuacja i towarzyszące jej emocje często sprawiają, że dziecko może zapomnieć, które rzeczy są jego lub pomylić podobne.

WYPRAWKA PLASTYCZNA:

Ze względu na potrzebę realizacji Podstawy Programowej oraz konieczność korzystania w trakcie zajęć z przyborów i materiałów właściwej jakości, adekwatnych do planowanych prac, prosimy Państwa o niedokonywanie indywidualnych zakupów

Rodzice dokonują zakupu tylko wskazanych przez nauczycieli podręczników do nauki religii i języka angielskiego (informacja zostanie podana podczas pierwszego zebrania oraz na stronie internatowej szkoły).

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
E-mail szkoły: sp19@um.bialystok.pl